Rozhodli jste se udělat váš životní krok k lepšímu bydlení ve vlastním domě?


Rádi byste dříve, než se rozhodnete stavět, chtěli vidět 3D návrhy svého domu v reálné podobě? Nabízíme vám pomocnou ruku při návrhu a realizaci vašeho vysněného rodinného domu.

Doporučujeme vám, dříve než začnete stavět, nechat si vypracovat důkladný grafický 3D návrh vašeho domu v reálné podobě a získat tak představu o vnitřních prostorech a jejich využití.

Jak probíhá spolupráce?

Architekt vám zhotoví projekt rodinného domu, nabídne optimální dispoziční řešení včetně návrhů interiérů. Soustředíme se na provázání exteriéru s interiérem ve všech detailech. Úzce spolupracujeme s výrobci nábytku, proto vše co vám navrhneme, necháme vyrobit na míru a dodáme.

Oblastí, kde nabízíme projekční služby, jako projekty rodinných domu jsou Plzeň, Plzeňský kraj, Praha a okolí 100 km.

Při realizaci rodinného domu na klíč od nás získáváte veškeré 3D návrhy zdarma - návrh kuchyně, koupelny, interiéry obytných místností v RD.

Pracujeme v širokém záběru stavebních profesí a řemesel, umíme zajistit samotnou realizaci celého rodinného domu na klíč, a to včetně všech potřebných profesí.

Výhody projektů rodinných domů od naší společnosti:

  • Dlouholeté zkušenosti při navrhování optimálního dispozičního řešení interiéru
  • Návrhy koupelen, kde 3D modely zařizovacích předmětů jsou poměrně věrnou kopií svých budoucích originálů
  • Návrhy kuchyní na míru dle vašich požadavků
  • Interiér a exteriér je řešen jedním dodavatelem
  • Vše, co navrhneme, také sami realizujeme
  • Služby vlastního realizačního týmu, složeného z profesionálních řemeslníků
  • Autorský dozor architekta a technika

 

Přepracujeme nevyhovující projekt

S naším projektem rodinného domu nezískáte pouze projekt a projektovou dokumentaci, ale zajistíme také odbornou firmu, která zajistí návrhy interiérů a jejich následnou realizaci. Vy se nemusíte o nic starat.

Poradíme si také s nevyhovujícím projektem od jiné firmy. Často se klientům stává, že zjistí spoustu problémů a nefunkční řešení jako malé prostory, nedomyšlené umístění dveřních a okenních otvorů nebo nepraktický návrh dispozičního rozmístění nábytku v místnosti.

Návrh, který si reálně představíte

Architekt vám vytvoří 3D návrh rodinného domu v reálném zobrazení, a to jak návrh exteriéru domu s barevným řešením fasády, tak návrhy interiérů všech místností pro dokonalou představu o využití a praktičnosti navrhovaných prostor splňujících požadavky komfortního moderního bydlení. Znáte společnost, která vám od návrhu přes kompletní projekt rodinného domu zprostředkuje kompletní realizaci všeho, co si budete přát?

Přijedeme k vám. Sjednejte si schůzku.

Dle domluvy do míst ve vzdálenosti 100 km od měst Plzeň a Praha.