Projekt rodinného domu ALFA

5+kk s terasou a dvougaráží
 
Základní informace
ALFA
     
Cena projektu: 35 000 Kč Počet podlaží
(možno podsklepit):
2
Cena domu na klíč: na dotaz Zastavěná plocha: 177 m²
Obestavěný prostor: 820 m²
Vnitřní podlahová plocha: 197 m²
Obytná plocha: 107 m²
Plocha teras a balkonů: 14 m²

Popis projektu

 1. Dispoziční řešení domu
  • Přízemí: Obývací pokoj + kk, pokoj, spíž, koupelna s WC, technická místnost, dvougaráž, terasa.
  • 1. patro: 2 pokoje, ložnice, šatna, koupelna, WC.
 2. Rodinný dům ALFA
  •  Rodinný dům Alfa je navržen pro vícečlennou rodinu splňující nároky na plošný a prostorový standard moderního komfortního bydlení. Jedná se o 5+kk s terasou a dvougaráží.
  • Dům je dvoupodlažní s plochou střechou, vhodný na rovinatý nebo mírně svažitý pozemek s orientací vstupu do domu nejlépe na severní světovou stranu.
 3. Rozmístění pokojů
  • Vstupní část domu je řešena zádveřím s dostatečnými úložnými prostory. Vedle vstupu je umístěn pokoj pro hosty/pracovna se vstupem z chodby. Z obdélníkové chodby je přístup do koupelny s wc, technické místnosti a na schodiště vedoucího do druhého podlaží. Na konci chodby je vstup do velmi prostorného obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem. Na kuchyňský kout navazuje spíž přístupná přímo z kuchyně. Obytný prostor je vybaven krbem.
  • Orientace pokoje je doporučena na J - Z. Okna prosvětlují obývací pokoj ze tří stran. V obytné části pokoje jsou navržena francouzská okna umožňující volný přístup na zahradu a zastřešenou venkovní terasu. Vedle vstupu do domu je navržena garáž pro parkování dvou osobních automobilů a s prostorem pro uskladnění zahradního náčiní.
  • Druhé nadzemní podlaží je určeno pro klidovou zónu rodinného domu. Je zde situována ložnice a dva dětské pokoje. Z chodby je přístupná koupelna a toaleta. V tomto patře je navržena šatna s úložnými prostory pro obyvatele domu, taktéž s přístupem z chodby.

Půdorys domu

 

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

Přijedeme k vám. Sjednejte si schůzku.

Dle domluvy do míst ve vzdálenosti 100 km od měst Plzeň a Praha.