Historie 3D Domy s.r.o.

3D Domy s.r.o. byly založené v roce 2017 jako franšízová společnost konceptu 3D Návrhy. Obchodní a stavební společnost, která se zakládá na dlouhodobé tradici a zkušenostech.

Odjakživa jsem chtěl stavět domy a konečně se mi to podařilo.

Od roku 2003 jsem pracoval jako obchodní zástupce ve stavebninách, kde jsem navštěvoval stavební veletrhy „i jako vystavovatel“ a absolvoval mnoho školení od výrobců stavebních materiálů. Bydlel jsem tehdy se svou rodinou v panelovém bytě a stále více jsme chtěli domek. Tak jsem díky svým známým, i známým mých zákazníků, sehnal pozemek pro stavbu našeho vysněného domečku. Po návštěvách veletrhů dřevostaveb a staveb, na které jsem dodával stavební materiály, jsme se rozhodli pro výstavbu dřevostavby – skoro jako v pohádce o třech prasátkách - sláma, dřevo a navíc papír. Pod mým vedením, a částečně i svépomocí, jsme stavbu zvládli postavit za půl roku.

Samotnému kroku založit stavební společnost předcházelo dlouholeté přátelství s kamarádem Marikem, který sám již od roku 2007 dělá grafické 3D návrhy interiérů, exteriérů bytů a domů, a následné realizace rekonstrukce na klíč. Tehdy to byl i můj zákazník – odběratel stavebních materiálu. Poslední dva roky jsem pracoval jako stavbyvedoucí ve stavební společnosti, kde jsem měl na starosti různé projekty - zhotovení základové pláně pod výrobní a skladovací halu, rekonstrukce fasády kostela a jiných památek, rekonstrukce domů a bytů. Rozhodl jsem se a založili jsme firmu, která staví poctivé a kvalitní domy pro Váš spokojený život.

JÁ HO V TOM SVÉM MÁM. 

Martin Steiner
jednatel
3D Domy s.r.o.

Přijedeme k vám. Sjednejte si schůzku.

Dle domluvy do míst ve vzdálenosti 100 km od měst Plzeň a Praha.